MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 6354591
nr 635 4591
Fåtölj
1940-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 april 2010
kl 19:18:11
100 kr
200 kr
300 kr
300 kr